Novinky

Česká endurová hvězda s našimi produkty.

Kryštof Kouble, do zranění letos absolutně nejrychlejší evropský a český soutěžní jezdec endura bude v příštím roce 2020 ve svém motocyklu Sherco používat vzduchové filtry FunnelWeb filter. Podařilo se nám vyjednat, že Kryštof díky svým výsledkům má k dispozici veškeré produkty FWF - filtry, oleje a mytí s exkluzivní podporou přímo od výrobce !

Snažíme se Kryštofa podporovat, aby měl možnost prodat v letošní sezoně mistrovství světa a Evropy enduro svůj nesporný talent.

Za tuto spolupráci jsme velice rádi a těšíme se na skvělé výsledky !

Kryštof FWF 2Kryštof na moto

Slavnostní vyhlášení seriálu CLASSIC Adrenalin-oil Endurosprintu 2019.

Vyhlášení sezony CLASSIC Adrenalin-Oil MMČR a PČR endurosprint 2019 se uskutečnilo 30.11.2019 v Uhlířských Janovicích. Oceněni byli vždy tři nejlepší z každé třídy. Největší radost nám udělala Zůza a Robo skvělými výsledky !!!! Díky!  Opět se rozdalo spousty našich produktů a těší nás, že si Adrenalin i díky tomu získává čím dál více spokojených zákazníků, kteří motocyklu dávají Adrenalinem maximální péči.

Děkujeme všem, kteří se na celé sezoně 2019 podíleli, všem jezdcům, doprovodům a fanouškům a hlavně všem kdo navštívil náš stánek :)

Foto - Paja TV / czechenduro.cz

Vyhláško 2019

Robo vyhláško.

Zuza vyhláškoVyhláško 2019..

Adrenalin s motokrosovou školou na ISDE šestidenní v Portugalsku.

Na portugalském závodním okruhu Portimao skončila letošní šestidenni a CLASSIC Adrenalin byl u toho. Jezdci týmu motokrosové školy zkušeného závodníka, trenéra, managera Radka Tomana - Zuzana nováčková , Robert Friedrich a Zdenda Pitel. Zůza a Robo využívali produkty Adrenalin během celého 6 dní trvajícího podniku. Tým obsadil v klubové soutěži nad svá očekávání 28 příčku v nabitém startovním poli z celého světa.

Německá preciznost a kvalita maziv a olejů Adrenalin se opět potvrdila !

Tímto gratulujeme celému týmu ke skvělému umístění a těšíme se na další spolupráci.

IMG_7052IMG_7077IMG_7273IMG_7307

1d3c476e-b430-4a38-98d2-0fb57b3733c3

Závěrečný podnik CLASSIC Adrenalin-oil Enduro Sprintu v Jiníně je minulostí.

Za ideálního počasí se odjel závěrečný podnik námi podporovaného Enduro Sprintu, který se započítával i do klasické Enduro soutěže.

Pořadatel Jaroslav Kalný a jeho parta, opět odvedl kus práce a připravil velice zajímavou a pestrou trať, za což velké díky. Tituly jsou a ceny pro vás jsou rozdány a nyní se těšíme na slavnostní vyhlášení mistrů v Uhlířských Janovicích 30.11.2019 od 17h

Skvělá reportáž České televize z Jinína a rozhovory s námi podporovaným jezdcem Robem Friedrichem naleznete zde :  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10207469169-svet-motoru/219471291269186-mm-cr-enduro-jinin

Děkujeme za krásné profi fotky Marku Vincíkovi.

IMG_7014IMG_6952IMG_7007IMG_7012

Robo Friedrich Juniorským Endurovým šampionem 2019.

Rober Friedrich používající celou paletu našich produktů CLASSIC Adrenalin o uplynulém víkendu získal mistrovský titul mezi Endurovými juniory ! Opět dokázal že naše oleje a maziva jsou prvotřídní prémiové německé kvality a obstojí v nejtěžších podmínkách.

Gratulujeme k tomuto úspěchu a těšíme se na spolupráci v sezoně 2020.

Robo 1Robo 2Robo 3

Jan Vašta - Titul v Enduru E2 pro CLASSIC Adrenalin.

Jan Vašta, stálice českého Endurového mistráku a aktuálně novopečený Endurový MISTR České Republiky pro rok 2019 v E2 a vice mistr Mistrovské třídy v Endurosprintu E2 s oleji CLASSIC Adrenalin v motoru !

Gratulujeme ke skvělému umístění a těšíme se na další spolupráci v sezóně 2020!!!????

Vašta 1Vašta 2Vašta 3

martin vaněček - vítěz rock n ride s filtrem FWF a s adrenalinem v motoru !

Martin Vaněček společně s Frantou Smolou se stali vítězi prestižního závodu dvojic Rock N Ride v Benešově u Prahy. Vítězství vybojoval Martin v posledním okruhu, kde se posunul z 3 na 1 pozici ! Skvělý výkon předvedl i junior Robert Friedrich který ve dvojici s legendou Radkem Tomanem obsadil skvělé 3 místo !

Martin i Robo celou sezonu používají oleje Adrenalin a díky spolehlivosti jejich dobře namazaných motocyklů, mohou podávat takové to krásné výkony a připisovat i pro Adrenalin další pódiová umístění !

rnr 3rnr2rnr 1

Pascal Rauchenecker, Martin Vaňeček, Martin Venhoda s podporou CLASSIC na MX družstvech v Dalečíně.

Již tuto neděli 22.9.2019 se tito dva piloti na motocyklech KTM s podporou maziv CLASSIC Adrenalin představí na prestižním podniku motokrosových družstev v Dalečíně. Pascal má aktuálně fabrickou podporu CLASSIC ve spojeni s jeho nejlepší formu je novopečeným mistrem Rakouska a po úspěšném posledním podniku ADAC kde obsadil v celkovém hodnocení 2 místo v ADAC MASTERS. Na jeho jízdy se fanoušci tohoto sportu opravdu těší !  Pascal se představí v třídě MX 3 s číslem 54  v týmu J.H.Racing Tam - Eurotrans.

Martin se po letošním návratu do mx a enduro kolotoče představí s podporou olejů CLASSIC Adrenalin v týmu SMS Střední Čechy s číslem 24 v třídě MX3. Oba tito jezdci spolu sváděli souboje o tituly již v juniorských třídách v německých podnicích ADAC.

Martin Venhoda startuje na své 125ccm KTM s péčí CLASSIC Adrenalin s podporou týmu motokrosovaskola.cz. V týmu družstva Q racing team se startovním číslem 65.

Při pohledu do startovní listiny na tento závod bude rozhodně opět na co koukat !

IMG_5965IMG_6337IMG_6338MV VP topMV VP top1Martin Venhoda 1Martin Venhoda

Adrenalin získal ocenění Automative Brand Contest Award
Společnost CLASSSIC se svou řadou Adrenalin patřící mezi špičkové produkty pro motoristický sport, který získal vysoké ocenění Automative Brand Contest Award. ABCA je jedinou mezinárodní designovou soutěží pro značky, které působí na trhu v automobilovém a motoristickém průmyslu.
Tato soutěž je rozdělena do několika kategorií.
Marketingová kampaň, která byla spuštěna na uvedení produktů řady Adrenalin Oil na evropský trh byla ohodnocena porotou právě v kategorii designu - Brand Identity.
Tato cena byla udělena za vynikající propagaci a kampaň, která byla vedena hlavně prostřednictvím sociálních medií, ale i prezentací samotnou.