Novinky, Strana 5

Úspěšný Motosalon 2019

Od 28.2 do 3.3.2019 jsme prezentovali produkty CLASSIC řady Adrenalin pro motocykly na největší výstavě motocyklů v České republice Motosalon 2019. Představeny byly oleje, maziva, čisticí produkty a vše co řada Adrenalin obsahuje, stejně tak jsme představili nejúčinnější australský pěnový vzduchový filtr ve své třídě FUNNELWEB Filter, jehož jsme výhradním dovozcem.

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a zajímali se o naše produkty a také závodnici Zůze Nováčkové, kterou letos plně podporujeme právě našimi produkty, že udělala na našem stánku autogramiádu. 

stanek

zuza

 

Vystavujeme na Motosalonu 2019
Mladá MX puška Martin Venhoda 437 s podporou CLASSIC - ADRENALIN pro sezonu 2019

Mladá MX puška Martin Venhoda 437 absolvuje svou nabitou MX sezonu 2019 v týmu MOTOKROSOVASKOLA.CZ pod vedením zkušeného Radka Tomana s podporou maziv CLASSIC ADRENALIN. Martin se bude účastnit juniorských závodů mistrovstvství světa MX, velice prestižního Německého ADAC (kde doufáme, že pořádně prožene kluky z konkurenčního týmu SHR CLASSIC) a Českého  juniorského mistráku. 

Martinovi držíme palce a těšíme se na jeho krátké reporty/fotky z prestižních podniků.

Venhoda web

 

Aktuální Mistr E1 Robert "ROBO" Friedrich s podporou CLASSIC - ADRENALIN pro sezonu 2019

Robert Friedrich je další mladý nadějný Endurový jezdec týmu MOTOKROSOVASKOLA.CZ kterého v sezoně 2019 podpoří značka CLASSIC kompletní řadou produktů ADRENALIN.  Robo letos okusí závody jak MS Enduro tak kompletní seriál ME Enduro proložené Německým Enduro ADAC a prioritou bude samozřejmě obhajoba letošního Mistra Enduro pro třídu E1.

 

ROBO s mazánim na filtr.

Junior Martin Balatka s podporou CLASSIC - ADRENALIN pro sezónu 2019

Talentovaný juniorský jezdec Martin Balatka v sezoně 2019 s plnou podporou maziv CLASSIC - ADRENALIN.

Martin letos přesedlá na 125ccm a bude sbírat cenné zkušenosti v Juniorské třídě MČR Endouro/Endurosprint a k tomu mu bude dopomáhat kvalitní maziva CLASSIC  ADRENALIN.

 

Martin Balatka web.

"Zůza" s podporou CLASSIC - ADRENALIN pro sezónu 2019

                   Zůza Nováčková s podporou CLASSIC - ADRENALIN pro sezónu 2019.

Po jednání bylo dohodnuto, že Zuzana Nováčková pojede v sezónně 2019 kompletní řadu produktů CLASSIC ADRENALIN.  Již se těšíme, jak na skvělé výsledky v závodech mistrovství Evropy a Českém šampionátu, tak na parádní reporty ze závodů. Jsme rádi že můžeme Zuzku podpořit v jejím "progresu" který předvedla v sezoně 2018, jak na České tak Evropské půdě.

 

zuzana na  moto

Stránka 5 z 5 - 46 položek celkem