Novinky, Strana 3

martin vaněček - vítěz rock n ride s filtrem FWF a s adrenalinem v motoru !

Martin Vaněček společně s Frantou Smolou se stali vítězi prestižního závodu dvojic Rock N Ride v Benešově u Prahy. Vítězství vybojoval Martin v posledním okruhu, kde se posunul z 3 na 1 pozici ! Skvělý výkon předvedl i junior Robert Friedrich který ve dvojici s legendou Radkem Tomanem obsadil skvělé 3 místo !

Martin i Robo celou sezonu používají oleje Adrenalin a díky spolehlivosti jejich dobře namazaných motocyklů, mohou podávat takové to krásné výkony a připisovat i pro Adrenalin další pódiová umístění !

 

 

 

 

rnr 3rnr2rnr 1

Pascal Rauchenecker, Martin Vaňeček, Martin Venhoda s podporou CLASSIC na MX družstvech v Dalečíně.

Již tuto neděli 22.9.2019 se tito dva piloti na motocyklech KTM s podporou maziv CLASSIC Adrenalin představí na prestižním podniku motokrosových družstev v Dalečíně. Pascal má aktuálně fabrickou podporu CLASSIC ve spojeni s jeho nejlepší formu je novopečeným mistrem Rakouska a po úspěšném posledním podniku ADAC kde obsadil v celkovém hodnocení 2 místo v ADAC MASTERS. Na jeho jízdy se fanoušci tohoto sportu opravdu těší !  Pascal se představí v třídě MX 3 s číslem 54  v týmu J.H.Racing Tam - Eurotrans.

Martin se po letošním návratu do mx a enduro kolotoče představí s podporou olejů CLASSIC Adrenalin v týmu SMS Střední Čechy s číslem 24 v třídě MX3. Oba tito jezdci spolu sváděli souboje o tituly již v juniorských třídách v německých podnicích ADAC. 

Martin Venhoda startuje na své 125ccm KTM s péčí CLASSIC Adrenalin s podporou týmu motokrosovaskola.cz. V týmu družstva Q racing team se startovním číslem 65.

Při pohledu do startovní listiny na tento závod bude rozhodně opět na co koukat !

 

IMG_5965IMG_6337IMG_6338MV VP topMV VP top1Martin Venhoda 1Martin Venhoda

Adrenalin získal ocenění Automative Brand Contest Award
Společnost CLASSSIC se svou řadou Adrenalin patřící mezi špičkové produkty pro motoristický sport, který získal vysoké ocenění Automative Brand Contest Award. ABCA je jedinou mezinárodní designovou soutěží pro značky, které působí na trhu v automobilovém a motoristickém průmyslu. 
Tato soutěž je rozdělena do několika kategorií. 
Marketingová kampaň, která byla spuštěna na uvedení produktů řady Adrenalin Oil na evropský trh byla ohodnocena porotou právě v kategorii designu - Brand Identity. 
Tato cena byla udělena za vynikající propagaci a kampaň, která byla vedena hlavně prostřednictvím sociálních medií, ale i prezentací samotnou. 

 

Více v odkazu ZDE 

https://www.automotive-brand-contest.de/die-gewinner/galerie/detail/26725-classic-adrenalin.html

productimage_large

CLASSIC-ké Enduro Plasy a ADRENALIN-ový Motokros Jinín v jednom víkendu.

O víkendu jsme se s naší modrou pojízdnou prodejnou vydali podpořit naše jezdce na sobotní závod v klasickém Enduru v Plasech na Plzeňsku. Pořadatelé nám nachystali VIP misto v depu závodu. Po celodením fandění našim pilotům jsme odpoledne otevřeli krámek a vyřidili vaše objednávky a zachránili pár lidí co jim došel olej :).  Po setmění a pobalení stánku, rozloučení se s přáteli jsme se přesunuli do Jihočeského Jinína u Strakonic a vybalili stánek v těsné blízkosti MX tratě. Že tu bude hodně diváků jsme tušili, ale takový počet diváků co dorazil, byl nad naše očekávání. Jezdci s našimi oleji a filtry předváděli parádní výkony!

Děkujeme všem kdo nás přišel pozdravit nebo si pořídit něco z naší pestré nabídky - bylo vás opravdu hodně !

Již teď se těšíme na 12.9.2019 kdy vybalíme náš krámek v depu prestižního podniku - mistrovství světa v Enduru v Uhlířských Janovicích !

 

 

 

IMG_5948IMG_5914IMG_5934IMG_5912IMG_5928

Další CLASSIC Adrenalin Enduro Sprint - Mšeno je úspěšně za námi.

Uplynulý víkend se jel pátý podnik seriálu CLASSIC Adrenalin – Oil endurosprint ve Mšeně. Pořadatelem nebyl nikdo jiný než Enduro klub Mšeno s dlouholetou tradicí. Depo celého podniku bylo na plochodrážním stadionu právě ve Mšeně, kde nechybělo pro zázemí vůbec nic.

Celé dějiště podniku se tedy odehrávalo přímo tam a v okolí. V pátek proběhla administrativní a technická přejímka a prohlídka cross a enduro testu. Cross test byl přímo u stadionu, takže i diváci nemuseli nikam daleko a Enduro test byl v nedalekém okolí, kam se dalo také dojít pešky. Po startu čekal na jezdce delší přejezd, kterým přijeli závodníci právě na endurotest a zanedlouho se vrátili opět ke stadionu na cross test. Někdo označoval tento endurosprint i jako kratší verzi klasické soutěže, díky hezkému a dlouhému přejezdu. Endurotest byl pěkný, dlouhý a ti nejrychlejší ho zajížděli pod 5:30 min, cross test byl okolo 3 min.

V sobotu ráno odstartovalo v 8h mistrovství ČR na 6kol a ve 13h přebor ČR na kol 5. Mezi oběma závody proběhl přípravný podnik dětí.

Naše produkty nejlépe reprezentoval junior Robert Friedrich a vítěz vetránské kategorie Jan Unger !

Za zmínku stojí i mladší jezdci 85 ccm, kde skončil Lukáš Balatka na krásném 3tím místě !

Nesmíme ani zapomenout na ženy kde v mistrovské třídě dojela první Zuzana Nováčková !

 

Další podnik a poslední endurosprint sezony 19.-20.10.2019 v Jiníně.

IMG_5576

Zuzana MšenoIMG_5552IMG_5575

 

 

Aleš Doležal vybaven Adrenalinem ůspěšně vstoupil do MX misráku vetránů.

 

O uplynulém víkendu 3-4.8 se námi Adrenalinem podporovaný ostřílený motokrosař Aleš Doležal zúčastnil MMČR v motokrosu Kramolíně ve třídě veterán. V obou rozjížďkách bojoval o přední pozice a ve výsledku to dalo na nepopulární 4 místo. Gratulujeme k výsledku a děkujeme za skvělou reprezentaci Adrenalinu na tomto nejprestižnějším MX seriálu v kalendáři AČR. Produkty CLASSIC Adrenalin opět obstály a Alešova Yamaha podala 100% výkon.

Foto : Jana Terešáková. 

 

 

 

Aleš2Aleš 4Aleš 3Aleš

Dovolená 12.7 - 26.7 2019

Obchod bude opět plně funkční 29.7.2019 v případě dotazů nás kontaktujte na našem tel čísle 604915853, nebo emailem.

 

Děkujeme Adrenalin-oil Team :)

 

Dovolená

Adrenalin stánek na OFFROAD MARATONU 24H v Dobřanech.

 

Již tento pátek a sobotu 21 - 22.6  budete mít možnost navštívit náš stánek a výhodněji nakoupit naše produkty na vyhlášené akci OFFROAD MARATON 24H v Dobřanech u Plzně. Opět s sebou vezeme ceny pro nejrychlejší moto piloty ! Jedeme také podpořit námi FWF filtry podporovaného jezdce Tomáše Coubala na cestě za vítězstvím v Mistr Moto E2. Start motocyklů je vypsán na krutou 7 h ráno.

Doražte závodit, fandit, koukat, nebo jen požvanit na náš stánek, těšíme se na vás :)  !

 

Foto offroad maraton.

Stránka 3 z 5 - 46 položek celkem