Další CLASSIC Adrenalin Enduro Sprint - Mšeno je úspěšně za námi.

Uplynulý víkend se jel pátý podnik seriálu CLASSIC Adrenalin – Oil endurosprint ve Mšeně. Pořadatelem nebyl nikdo jiný než Enduro klub Mšeno s dlouholetou tradicí. Depo celého podniku bylo na plochodrážním stadionu právě ve Mšeně, kde nechybělo pro zázemí vůbec nic.

Celé dějiště podniku se tedy odehrávalo přímo tam a v okolí. V pátek proběhla administrativní a technická přejímka a prohlídka cross a enduro testu. Cross test byl přímo u stadionu, takže i diváci nemuseli nikam daleko a Enduro test byl v nedalekém okolí, kam se dalo také dojít pešky. Po startu čekal na jezdce delší přejezd, kterým přijeli závodníci právě na endurotest a zanedlouho se vrátili opět ke stadionu na cross test. Někdo označoval tento endurosprint i jako kratší verzi klasické soutěže, díky hezkému a dlouhému přejezdu. Endurotest byl pěkný, dlouhý a ti nejrychlejší ho zajížděli pod 5:30 min, cross test byl okolo 3 min.

V sobotu ráno odstartovalo v 8h mistrovství ČR na 6kol a ve 13h přebor ČR na kol 5. Mezi oběma závody proběhl přípravný podnik dětí.

Naše produkty nejlépe reprezentoval junior Robert Friedrich a vítěz vetránské kategorie Jan Unger !

Za zmínku stojí i mladší jezdci 85 ccm, kde skončil Lukáš Balatka na krásném 3tím místě !

Nesmíme ani zapomenout na ženy kde v mistrovské třídě dojela první Zuzana Nováčková !

Další podnik a poslední endurosprint sezony 19.-20.10.2019 v Jiníně.