CLASSIC Adrenalin-oil enduropsrint Jinín 13.-14.2019

JA8

 

 

Uplynulý víkend se jel první závod sezony CLASSIC Adrenalin-oil enduropsrint 13.-14.2019 v Jiníně. V nově otevřeném krásném MX enduro areálu Jinín kde opravdu nic nechybí, jak už pro jezdce samotné, tak i pro doprovod a diváky. Do Jinína se sjelo okolo 160 jezdců všech kategorií a poměřili síly po zimní pauze na připravené trati, která zahrnovala jak cross test, tak enduro test. V pátek již tradičně proběhly přejímky a prohlídka tratě a v sobotu v 9h ráno se vydali na trať první jezdci Mistrovství ČR, kteří jeli 7 kol a VET1 kol 6, po poledni proběhl přípravný podnik dětí a ve 13h se postavilo na start 90 jezdců Přeboru ČR, kteří jeli kol 5, v neděli se pořadí obrátilo první se nastart již v 8h ráno postavil Přebor a v pravé poledne Mistrák. Novinkou pro letošní sezonu je třída MMČR ženy. Trať vedla z části na motokrosové trati, ale také zahrnovala přilehlé části areálu kde nechyběly sjezdy, výjezdy, stejně tak kameny, klády a vše co má správné enduro mít. Jezdci si připravenou trať velmi pochvalovali a to i přes velkou zimu a v neděli dokonce sníh a déšť, který se na trati, ale nijak neprojevil.
Nejrychlejším jezdcem obou dnů byl Kryštof Kouble dále v absolutním pořadí za oba dva dny byli Patrik Markvart, Adolf Živný, Jiří Hádek, Matěj Škuta, Vít Kuklík, Jakub Marek, Ondřej Havrda, Robert Friedrich a Jakub Šefr.

Výsledky jezdců s našimi produkty.

Robo MMČR E 1  -   4. celkově MMČR 9.

Zůza MMČR Ženy  -  1.

Martin Balatka MMČR E1 - 8. Celkově MMČR 23.

Lukáš Balatka MMČR 80 - 3.


Ve středu 17.4.2019 ve 21:10 bude reportáž z Jinína v pořadu České televize Svět motorů.
Druhý podnik celého seriálu CLASSIC Adrenalin - oil endurosprint 2019 se bude konat již za necelé 2 týdny v Dolním Hradišti pod vedením KP enduro týmu a tak se můžeme opět těšit na perfekteně připravené závody. 

jinin_es_SO5A9170

 

jinin_es_SO5A9098