CLASSIC ADRENALIN VISOR & GOGGLE CLEANER

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Silný čistič na motokrosové brýle a hledí přilby. 

Náš výkonný čistič na motokrosové brýle a hledí  - CLASSIC ADRENALIN VISOR & GOGGLE CLEANER - je vaším ideálním přípravkem pro čištění povrchů motokrosových brýlí. Snadno odstraňuje odolné nečistoty a zajišťuje čistotu beze šmouh. Prach, špína, hmyz, olej a otisky prstů nejsou pro náš čistič žádný problém. Pro čistotu bez šmouh, které neovlivňují váš zrak, výkon a koncentraci, díky které podáte nyní maximální výkon!

Vhodné pro polykarbonátová sklíčka brýlí.

100% biologicky odbouratelný.

Náš čistič je pH 7 neutrální.

Cena 257 Kč bez DPH
311 Kč    
Kód produktu 4152082
Značka Classic-oil.de
Kategorie Helma/Brýle
 

Vhodný pro polykarbonátové materiály. Čisticí prostředky obsahující rozpouštědla a alkohol mohou poškodit povrch plastových skel a speciálních povrchů sklíček a hledí. Správná péče je nezbytná pro udržení speciálních sklíček sportovních MX brýlí a hledí v co nejlepším stavu po dlouhou dobu. S naším CLASSIC ADRENALIN VISOR & GOGGLE CLEANER jste našli ideální čistič brýlí a hledí pro polykarbonátová skla a jiná plastová hledí.

Díky speciálnímu složení je vhodný pro všechny materiály sklíček, hledí i extrémně zašpiněné hledí. Motokrosové brýle, paintballové masky nebo sportovní brýle můžete znovu bez námahy a jemně vyčistit. Biologicky odbouratelný a bez škodlivých chemikálií.

Náš CLASSIC ADRENALIN VISOR & GOGGLE CLEANER rychle schne, takže budete během okamžiku připraveni na další dobrodružství. Neobsahuje ani amoniak a neobsahuje rozpouštědla a škodlivé chemikálie. Můžete si být jisti, že s naším čističem děláte správnou a  ekologickou volbu, protože je 100% biologicky odbouratelný. pH neutrální pro čištění bez šmouh. S pH 7, je náš čistič pH neutrální, což znamená, že je šetrný k povrchu vaší helmy, hledí nebo brýlí.

Své vybavení můžete důkladně vyčistit bez obav z poškození. 

Hmotnost 1 kg